Hotel Sielanka nad Pilicą****

www.sielanka.pl

Odwiedź stronę www

Doskonała lokalizacja, cisza, spokój i przepiękne, malownicze pejzaże Doliny Pilicy i Puszczy Stromeckiej. Hotel Sielanka nad Pilicą**** usytuowany jest ok. 50 km od Warszawy. Altera odpowiada za całościowe zarządzanie obiektem na podstawie umowy dzierżawy z właścicielami. Współpracujemy z inwestorami w procesie rozbudowy obiektu. Odpowiadaliśmy również za przeprowadzenie procesu kategoryzacji obiektu (zmiana rodzaju obiektu z Pensjonatu na Hotel i ustandaryzowanej kategorii z 3* na 4*). Naszym zadaniem było również opracowanie, wdrożenie i nadzór nad nową strukturą organizacyjną oraz wprowadzenie nowego systemu zarządzania obiektem (BMS firmy Honeywell) oraz systemu zarządzania hotelem (PMS – Micros/Fidelio).

Ponadto, przygotowaliśmy koncepcję funkcjonowania SPA.

Naszym zadaniem jest również poszukiwanie zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji, w tym przygotowywanie wniosków i realizacja projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

Sielanka Travel / Słoneczna Toskania www.sielanka.pl/sielanka-travel

Odwiedź stronę www

Sielanka Travel to autorska propozycja skierowana do miłośników delektowania się urokami życia. Naszą pasją jest odkrywanie magicznych miejsc w towarzystwie osób, które tak jak my mają pozytywna energię i lubią aktywnie spędzać czas.

Sielanka Travel kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz firmowych.

Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja wyjazdów szytych na miarę do Włoch. Jesteśmy licencjonowanym tour operatorem z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi i sprawdzonymi partnerami, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

 

Ośrodek jeździecki Equisport

www.equisport.pl

Odwiedź stronę www

Farma Sielanka i Stowarzyszenie Equisport to jedno z najważniejszych miejsc na mapie sportów konnych w Polsce. Wielokrotnie odbywały się tu imprezy rangi mistrzowskiej, w tym Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami (2007) i czterokrotnie Mistrzostwa Polski z Skokach przez Przeszkody. Od 2016 roku, entuzjaści hippiki mogą uczestniczyć w cyklu zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody Mazovia Equi Cup, cieszącym się dużym powodzeniem zarówno wśród zawodników i całej branży hippicznej oraz sympatyków tej dyscypliny sportu.

Altera zarządza obiektami oraz wspiera Equisport w organizacji wszystkich projektów sportowych. Stale współpracujemy z Polskim Związkiem Jeździeckim

i Międzynarodową Federacją Jeździecką.

Sielanka Sport Center

 http://www.sielanka.pl/pilka-nozna

Odwiedź stronę www

Sielanka Sport Center to nowoczesne obiekty piłkarskie, które są częścią 100-hektarowego kompleksu sportowo-wypoczynkowego. Do dyspozycji piłkarzy są pełnowymiarowe boiska piłkarskie oraz treningowe o naturalnych, wysiewanych i wysokogatunkowych nawierzchniach. Efektywny system drenażu, piłkochwyty, zadaszone ławki trenerskie, strefa bezpieczeństwa i możliwość instalacji trybun dla kilku tysięcy kibiców spełniają najwyższe standardy UEFA.

W trakcie EURO 2012 Sielanka była jednym z rekomendowanych przez UEFA baz pobytowych - stacjonowała tu Reprezentacja Chorwacji. Wielokrotnie gościliśmy polską Kadrę Narodową z Robertem Lewandowskim na czele. W ośrodku odbywają się również  zgrupowania szkoleniowe dla klubów piłkarskich.

 

Współpracowaliśmy między innymi z:

Altera Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelowymi i rekreacyjnymi. Spółka działa na polskim rynku od 2000 roku.

©2018 Altera Sp. z o.o.